Odzież robocza i akcesoria renomowanych producentów

Szukają Państwo profesjonalnej, certyfikowanej odzieży roboczej, która zwiększy bezpieczeństwo i komfort Waszego zespołu pracowników? Dobrze trafiliście. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości ubrań ochronnych, których jakości można zaufać.

Nasza odzież robocza jest nie tylko praktyczna, ale także stylowa – zatrudnieni pracownicy będą wyglądać profesjonalnie, czując się komfortowo i bezpiecznie. Dzięki certyfikatom które zdobyliśmy, zyskują Państwo pewność, że nasze produkty spełniają wszystkie obowiązujące normy i przepisy.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór odzieży roboczej dla różnych branż. Niezależnie od tego, czy działacie w budownictwie, przemyśle, gastronomii czy służbie zdrowia – mamy ubrania dostosowane do Waszych wymagań. Dzięki łatwemu procesowi zamówienia online możecie szybko i bezproblemowo zaopatrzyć swój zespół w niezbędne ubrania.

Jeśli wolicie natomiast sprawdzić nasze produkty osobiście, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Szczecinie. Nasz doświadczony zespół zawsze jest gotowy, aby pomóc Wam wybrać najlepsze rozwiązania dla firmy.

Wybierając naszą odzież roboczą, zyskują Państwo nie tylko bezpieczeństwo i komfort dla swojego zespołu, ale również oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki konkurencyjnej ofercie możecie skupić się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu swojego biznesu.

Zaufajcie nam i zadbajcie o bezpieczeństwo swojego zespołu już dziś.

Ubranie robocze a wymogi BHP

Każdy pracodawca powinien wiedzieć, że ubranie robocze stanowi podstawę bezpieczeństwa i higieny pracy.

Każdy pracodawca powinien wiedzieć, że ubranie robocze stanowi podstawę bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewnienie odpowiedniego stroju podwładnym jest nie tylko wynikiem potrzeby, ale też obowiązkiem nałożonym przez przepisy. Ubranie robocze powinno również spełniać określone normy i być dostosowane do warunków panujących na stanowisku pracy. Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się zarówno podczas wykonywania prac wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Oferowana odzież robocza spełnia wszelkie standardy oraz normy wynikające z obowiązujących przepisów prawa. Dlatego też może być wykorzystywana w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, w tym produkcyjnych czy w warsztatach.

Buty robocze do warsztatu i na produkcję

Ubranie robocze nie będzie kompletne i nie zapewni pracownikowi wystarczającej ochrony bez odpowiedniego obuwia. Na wielu stanowiskach pracy buty robocze są nawet najważniejszym elementem wyposażenia BHP, chroniąc przez czynnikami takimi jak poślizgnięcie się czy porażenie prądem. Podczas wykonywania zadań obróbczych na tokarkach i frezarkach istnieje też duże ryzyko nastąpienia na metalowe wióry i poważnego zranienia stopy. Natomiast w warsztatach mechanicznych zagrożeniem są spadające ciężkie przedmioty i profesjonalne elektronarzędzia. Buty robocze na grubej podeszwie, z metalowymi noskami, z masywnym bieżnikiem czy podgumowane zabezpieczają ich użytkownika przez niespodziewanymi wypadkami. Obuwie robocze stanowi ważną część naszego asortymentu. Proponujemy także akcesoria ochronne takie jak okulary, rękawice czy przyłbice. Pozwalają one zwiększyć bezpieczeństwo pracownika podczas wykonywania rozmaitych prac.

Oferowana odzież spełnia wszelkie standardy oraz normy wynikające z obowiązujących przepisów prawa. Dlatego też może być wykorzystywana w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, w tym produkcyjnych czy w warsztatach.