Zadzwoń lub napisz do nas:
+48 91 431 75 38
+48 510 244 107
biuro@megaton.pl

MATERIAŁY ŚCIERNE

Cięcie, polerowanie czy szlifowanie materiału zaliczają się do standardowych procesów obróbczych podczas przygotowywania elementów montażowych. Stosowany do tego celu osprzęt wymaga wyposażenia w materiały ścierne i tnące, które odpowiadają za bezpośrednie wykonywanie pracy. Zarówno tarcze do cięcia stali jak i szlifierskie czy polerskie ulegają szybkiemu zużyciu. Ich wymiana jest też często konieczna ze względu na potrzebę zastosowania innej gradacji materiału ściernego.

W hurtowni MEGATON znajdziesz zarówno profesjonalne elektronarzędzia tnące i do szlifowania, jak akcesoria oraz materiały ścierne. W sprzedaży mamy tarcze do cięcia stali czarnej, nierdzewnej, aluminium oraz tarcze do szlifowania tych metali firm takich jak:

  1. KLINGSPOR;
  2. LUKAS;
  3. OSBORN;
  4. ROTTLUFF;
  5. ABRAS:
    włókniny
    kamienie szlifierskie

W przypadku tej ostatniej marki proponujemy niezawodne kamienie szlifierskie oraz włókniny do polerowania metali. Zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni w Szczecinie. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiednie tarcze do cięcia stali, szlifowania czy polerowania materiałów, zgodnie z oczekiwanym efektem. Jeśli masz pytania lub interesuje Cię cały nasz asortyment, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz wiadomość e-mail. Odpowiemy na każdą z nich.

klingspor

© MEGATON / Projekt i realizacja PADO