Zadzwoń lub napisz do nas:
+48 91 431 75 38
+48 510 244 107
biuro@megaton.pl
SPORT

Nasza firma czynnie wspiera działania Klubu Sportowego Judo : Bushido Morus. Dzięki temu ,aktywna szczecińska młodzież trenująca tą szlachetną dyscyplinę sportu ma możliwość brania udziału w turniejach judo odbywających się nie tylko w naszym mieście ,ale i w kraju oraz poza jego granicami. Dzięki efektywnej pracy trenerów oraz finansowego i logistycznego wsparcia z naszej strony ,młodzież z Bushido Morus odnosi wiele sukcesów również na arenie międzynarodowej.

W dniach 23.01-26.01 2014 w Lizbonie odbyły się Mistrzostwa Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu. Wielki sukces odniósł wieloletni trener i zawodnik szczecińskiego klubu Bushido Morus Marek Tytonik ,który po zaciętej walce zdobył brązowy medal. Start w zawodach umożliwił mu sponsor – szczecińska firma MEGATON .

W dniu 13.12.2014 odbył się VII Gwiazdkowy Turniej w Judo Dzieci i Młodzików w Szubinie. Na ostatnie zawody w tym roku kalendarzowym przybyło ponad 300 zawodników. Nasza firma po raz kolejny dumnie wspierała szczecińskich zawodników z klubu Bushido-Morus biorących udział w tej imprezie.

© MEGATON / Projekt i realizacja PADO

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress