Elektronarzędzia i Narzędzia – Szczecin

MATERIAŁY ŚCIERNE

Elektronarzędzia zaliczają się do podstawowego wyposażenia każdego warsztatu. Są niezbędne zarówno przy wstępnej obróbce materiałów, jak i podczas prac montażowych czy wykończeniowych. Za ich pomocą można wykonywać cięcie, nawiercać otwory, mocować wkręty, fazować krawędzie czy wygładzać powierzchnie za pomocą szlifierki. Warunkiem starannie i szybko wykonanej pracy jest nie tylko dobra jakość elektronarzędzia, ale też odpowiednie wyposażenie m.in. w tarcze do cięcia stali czy materiały ścierne o różnej gradacji i przeznaczeniu. Zarówno jedne jak i drugie produkty znajdują się w naszej ofercie.

Elektronarzędzia i inne narzędzia do obróbki metali

W asortymencie firmy MEGATON znajduje się szeroki wybór elektronarzędzi, w tym szlifierek, wiertarek i innych narzędzi do obróbki materiałów. Oferowane rozwiązania pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Z całą pewnością, podobnie jak urządzenia spawalnicze, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, zapewniając długoletnią żywotność, ale też najwyższej jakości efekty pracy.
W ramach oferowanych elektronarzędzi proponujemy:
  • wiertarki i szlifierki firm HITACHI, HIKOKI, MAKITA, RUPES, METABO, FEIN, BOSCH, STANLEY
  • piły taśmowe ROENTGEN
  • narzędzia ręczne PROLINE, IRWIN, skrawające (wiertła, gwintowniki, frezy).

Narzędzia MAKITA – jakość, której nie trzeba reklamować

Firma MEGATON działa między innymi jako dystrybutor MAKITA – marki doskonale znanej nie tylko profesjonalnym monterom, ale też pracownikom budowlanym, ogrodnikom, stolarzom czy tapicerom. Ten japoński producent od 1915 roku systematycznie dostarcza na rynek nowe modele maszyn i urządzeń z napędem elektrycznym oraz spalinowym. Narzędzia MAKITA są obecnie jednymi z najbardziej znanych na świecie. Charakteryzują się też wysoką wytrzymałością podczas pracy w trudnych warunkach oraz rozwiązaniami technicznymi, dzięki którym ich obsługa jest łatwa, bezpieczna i gwarantuje doskonałe efekty.
Oferujemy doskonałe szlifierki, wiertarki, pilarki, przecinarki do metalu i inne narzędzia MAKITA przeznaczone do pracy w profesjonalnych warsztatach oraz w pracy hobbystycznej i amatorskiej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni w Szczecinie lub kontaktu telefonicznego.

Image