Elektronarzędzia i Narzędzia

MATERIAŁY ŚCIERNE

Elektronarzędzia zaliczają się do podstawowego wyposażenia każdego warsztatu. Są niezbędne zarówno przy wstępnej obróbce materiałów, jak i podczas prac montażowych czy wykończeniowych. Za ich pomocą można wykonywać cięcie, nawiercać otwory, mocować wkręty, fazować krawędzie czy wygładzać powierzchnie za pomocą szlifierki. Warunkiem starannie i szybko wykonanej pracy jest nie tylko dobra jakość elektronarzędzia, ale też odpowiednie wyposażenie m.in. w tarcze do cięcia stali czy materiały ścierne o różnej gradacji i przeznaczeniu. Zarówno jedne jak i drugie produkty znajdują się w naszej ofercie.

Elektronarzędzia i inne narzędzia do obróbki metali

W asortymencie firmy MEGATON znajduje się szeroki wybór elektronarzędzi, w tym szlifierek, wiertarek i innych narzędzi do obróbki materiałów. Oferowane rozwiązania pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Z całą pewnością, podobnie jak urządzenia spawalnicze, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, zapewniając długoletnią żywotność, ale też najwyższej jakości efekty pracy.
W ramach oferowanych elektronarzędzi proponujemy:
 • wiertarki i szlifierki firm HITACHI, HIKOKI, MAKITA, RUPES, METABO, FEIN, BOSCH, STANLEY
 • piły taśmowe ROENTGEN
 • narzędzia ręczne PROLINE, IRWIN, skrawające (wiertła, gwintowniki, frezy).

Dlaczego warto wybrać rozwiązania marki Hikoki ( Hitachi ) ?

Od 1948 roku firma Hitachi Koki Co. Ltd. jest niezależnym członkiem grupy Hitachi Ltd., utrzymując czołową pozycję w produkcji zaawansowanych elektronarzędzi w Japonii. Wszystkie produkty są wytwarzane w oparciu o najwyższe standardy wzornictwa, jakości użytych materiałów oraz jakości wykonania. To główne powody, które sprawiają, że praca staje się bezpieczniejsza, łatwiejsza i mniej absorbująca. Fabryki marki wciąż udoskonalają metody produkcji poprzez wdrażanie systemów bezpieczeństwa pracy oraz efektywności. Pracownicy firmy są dumni z tego, że produkują elektronarzędzia, które są znane z wytrzymałości, żywotności oraz wysokiej wydajności.
Hitachi Koki ( Hikoki ) to marka, która stworzyła na świecie rozległą sieć serwisową, tak aby sprostać oczekiwaniom nabywców elektronarzędzi i zapewnić im serwis urządzeń na najwyższym poziomie oraz bezproblemowy dostęp do części zamiennych. Nieprzerwanie zbierają informacje z działów sprzedaży, serwisu oraz od pracowników zajmujących się testowaniem urządzeń w ciężkich warunkach, co pozwala im tworzyć nowe linie narzędzi, w pełni dostosowane do potrzeb Klienta.
Elektronarzędzia firmy Hitachi to wysoka jakość wykonania, wytrzymałość oraz wydajność. Cechy te doceniają zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze.
Jeśli masz pytania odnośnie do oferowanego sprzętu – pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Narzędzia MAKITA – jakość, której nie trzeba reklamować

Firma MEGATON działa między innymi jako dystrybutor MAKITA – marki doskonale znanej nie tylko profesjonalnym monterom, ale też pracownikom budowlanym, ogrodnikom, stolarzom czy tapicerom. Ten japoński producent od 1915 roku systematycznie dostarcza na rynek nowe modele maszyn i urządzeń z napędem elektrycznym oraz spalinowym. Narzędzia MAKITA są obecnie jednymi z najbardziej znanych na świecie. Charakteryzują się też wysoką wytrzymałością podczas pracy w trudnych warunkach oraz rozwiązaniami technicznymi, dzięki którym ich obsługa jest łatwa, bezpieczna i gwarantuje doskonałe efekty.
Oferujemy doskonałe szlifierki, wiertarki, pilarki, przecinarki do metalu i inne narzędzia MAKITA przeznaczone do pracy w profesjonalnych warsztatach oraz w pracy hobbystycznej i amatorskiej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni w Szczecinie lub kontaktu telefonicznego.

Dlaczego warto wybrać rozwiązania marki HIKOKI (HITACHI)?

Od 1948 roku firma HITACHI KOKI CO. LTD. jest niezależnym członkiem grupy HITACHI LTD., utrzymując czołową pozycję w produkcji zaawansowanych elektronarzędzi w Japonii. Wszystkie produkty są wytwarzane w oparciu o najwyższe standardy wzornictwa, jakości użytych materiałów oraz jakości wykonania. To główne powody, które sprawiają, że praca staje się bezpieczniejsza, łatwiejsza i mniej absorbująca. Fabryki marki wciąż udoskonalają metody produkcji poprzez wdrażanie systemów bezpieczeństwa pracy oraz efektywności. Pracownicy firmy są dumni z tego, że produkują elektronarzędzia, które są znane z wytrzymałości, żywotności oraz wysokiej wydajności.
HITACHI KOKI (HIKOKI) to marka, która stworzyła na świecie rozległą sieć serwisową, tak aby sprostać oczekiwaniom nabywców elektronarzędzi. Dzięki temu zapewnia klientom serwis urządzeń na najwyższym poziomie oraz bezproblemowy dostęp do części zamiennych. Nieprzerwanie zbierają informacje z działów sprzedaży, serwisu oraz od pracowników zajmujących się testowaniem urządzeń w ciężkich warunkach, co pozwala im tworzyć nowe linie narzędzi, w pełni dostosowane do potrzeb Klienta.
Elektronarzędzia firmy HITACHI, podobnie jak narzędzia MAKITA – japońskiego konkurenta, charakteryzują wysoka jakość wykonania, wytrzymałość oraz wydajność. Cechy te doceniają zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze.
Jeśli masz pytania odnośnie do oferowanego sprzętu – pozostajemy do Twojej dyspozycji.

MATERIAŁY ŚCIERNE

Cięcie, polerowanie czy szlifowanie materiału zaliczają się do standardowych procesów obróbczych podczas przygotowywania elementów montażowych. Stosowany do tego celu osprzęt wymaga wyposażenia w materiały ścierne i tnące, które odpowiadają za bezpośrednie wykonywanie pracy. Zarówno tarcze do cięcia stali jak i szlifierskie czy polerskie ulegają szybkiemu zużyciu. Ich wymiana jest też często konieczna ze względu na potrzebę zastosowania innej gradacji materiału ściernego.
W hurtowni MEGATON znajdziesz zarówno profesjonalne elektronarzędzia tnące i do szlifowania, jak akcesoria oraz materiały ścierne. W sprzedaży mamy tarcze do cięcia stali czarnej, nierdzewnej, aluminium oraz tarcze do szlifowania tych metali firm takich jak:
 1. KLINGSPOR;
 2. LUKAS;
 3. OSBORN;
 4. ROTTLUFF;
 5. ABRAS:
  włókniny
  kamienie szlifierskie
W przypadku tej ostatniej marki proponujemy niezawodne kamienie szlifierskie oraz włókniny do polerowania metali. Zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni w Szczecinie. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiednie tarcze do cięcia stali, szlifowania czy polerowania materiałów, zgodnie z oczekiwanym efektem. Jeśli masz pytania lub interesuje Cię cały nasz asortyment, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz wiadomość e-mail. Odpowiemy na każdą z nich.
Image