baner
pl en
haslo2
Zadzwoń lub napisz do nas:
+48 91 431 75 38
+48 510 244 107
biuro@megaton.pl

Blog

ELEKTRONARZĘDZIA I NARZĘDZIA

Elektronarzędzia i inne narzędzia do obróbki metali

https://sklep.megaton.pl/category/Narzedzia-262198?#OfertaProduktowa

W asortymencie firmy MEGATON znajduje się szeroki wybór elektronarzędzi, w tym szlifierek, wiertarek i innych narzędzi do obróbki materiałów. Oferowane rozwiązania pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Z całą pewnością, podobnie jak urządzenia spawalnicze, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, zapewniając długoletnią żywotność, ale też najwyższej jakości efekty pracy.

W ramach oferowanych elektronarzędzi proponujemy:

  • wiertarki i szlifierki firm HITACHI, HIKOKI, MAKITA, RUPES, METABO, FEIN, BOSCH, STANLEY
  • piły taśmowe ROENTGEN
  • narzędzia ręczne PROLINE, IRWIN, skrawające (wiertła, gwintowniki, frezy).

Dlaczego warto wybrać rozwiązania marki Hikoki ( Hitachi ) ?

Od 1948 roku firma Hitachi Koki Co. Ltd. jest niezależnym członkiem grupy Hitachi Ltd., utrzymując czołową pozycję w produkcji zaawansowanych elektronarzędzi w Japonii. Wszystkie produkty są wytwarzane w oparciu o najwyższe standardy wzornictwa, jakości użytych materiałów oraz jakości wykonania. To główne powody, które sprawiają, że praca staje się bezpieczniejsza, łatwiejsza i mniej absorbująca. Fabryki marki wciąż udoskonalają metody produkcji poprzez wdrażanie systemów bezpieczeństwa pracy oraz efektywności. Pracownicy firmy są dumni z tego, że produkują elektronarzędzia, które są znane z wytrzymałości, żywotności oraz wysokiej wydajności.

Hitachi Koki ( Hikoki ) to marka, która stworzyła na świecie rozległą sieć serwisową, tak aby sprostać oczekiwaniom nabywców elektronarzędzi i zapewnić im serwis urządzeń na najwyższym poziomie oraz bezproblemowy dostęp do części zamiennych. Nieprzerwanie zbierają informacje z działów sprzedaży, serwisu oraz od pracowników zajmujących się testowaniem urządzeń w ciężkich warunkach, co pozwala im tworzyć nowe linie narzędzi, w pełni dostosowane do potrzeb Klienta.

Elektronarzędzia firmy Hitachi to wysoka jakość wykonania, wytrzymałość oraz wydajność. Cechy te doceniają zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze.

Jeśli masz pytania odnośnie do oferowanego sprzętu – pozostajemy do Twojej dyspozycji.

© MEGATON / Projekt i realizacja PADO