baner
pl en
haslo2
Zadzwoń lub napisz do nas:
+48 91 431 75 38
+48 510 244 107
biuro@megaton.pl

SPAWALNICTWO

Spawanie jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych metod trwałego łączenia metali. Dlatego jest stosowane na liniach produkcyjnych oraz w warsztatach do wykonywania prac montażowych, remontowych, naprawczych i wielu innych. Aby było możliwe efektywne spawanie, niezbędne są odpowiednie urządzenia spawalnicze dostosowane do preferowanej metody, intensywności eksploatacji i rodzaju spawanych metali. Nowoczesne spawarki są wydajne, wytrzymałe podczas intensywnej eksploatacji i niezbędne w każdej hali montażowej czy serwisie. Wyposażone w odpowiednie akcesoria umożliwiają też wykonywanie ogromnej liczby zadań podczas realizowania procesów produkcyjnych.

Spawarki i akcesoria spawalnicze znanych marek

Spawarki często pracują w trudnych warunkach środowiskowych i są narażone na negatywnie działanie czynników takich jak wysokie temperatury, iskry czy odpryski roztopionych metali. Dlatego od tych urządzeń oraz od oprzyrządowania oczekuje się bardzo wysokiej wytrzymałości. Najwyższym oczekiwaniom klientów z pewnością mogą sprostać urządzenia spawalnicze znanych i cenionych na rynku marek. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń spawalniczych typu MMA, MIG-MAG, TiG następujących producentów: ESAB, EWM, LINCOLN, SHERMAN, CEA. Jesteśmy renomowanym dostawcą urządzeń spawalniczych i profesjonalnych elektronarzędzi, które wyróżniają się najlepszymi parametrami.

Proponujemy spawarki półautomaty MIG-MAG, MMA, TIG oraz przecinarki plazmowe. Wykonujemy przeglądy okresowe oraz walidacje urządzeń spawalniczych i elektronarzędzi. W przypadku wystąpienia awarii – proponujemy również serwis spawarek. W naszym asortymencie znajdują się akcesoria niezbędne do prawidłowego, efektywnego i bezpiecznego spawania aluminium, stali czarnej, nierdzewnej, kwasoodpornej, takie jak: uchwyty spawalnicze, końcówki prądowe, rolki, preparaty antyodpryskowe czy też przyłbice.
Wszystkie oferowane urządzenia spawalnicze i oprzyrządowanie wyróżniają się wysoką jakością i dostępnością w atrakcyjnej cenie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wybranych elementów – zapraszamy do składania zamówień telefonicznie, mailowo lub przez sklep internetowy. Siedziba hurtowni i serwis spawarek mieszczą się w Szczecinie, jednak obszar działalności obejmuje całą Europę

Asortyment i serwis spawarek ­– co proponujemy?

Spawarki stanowią podstawę naszego asortymentu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nawet najlepsze urządzenia spawalnicze nie mogą pracować bez odpowiednich materiałów. Dlatego rozszerzyliśmy propozycję sprzedaży o szeroką gamę takich produktów.

W ofercie firmy MEGATON znajdują się następujące materiały spawalnicze:

 1. Druty pełne i proszkowe klasy SG2 i SG3, TYSWELD, ESAB, KISWEL, LINCOLN, BÖHLER ;
 2. Druty do spawania gazowego;
 3. Topniki;
 4. Elektrody: METALWELD, ESAB, LINCOLN, BÖHLER;
 5. Chemia spawalnicza;
 6. Przyłbice i tarcze;
 7. Dysze i końcówki prądowe;
 8. Reduktory;
 9. Bezpieczniki;
 10. Węże;
 11. Uchwyty spawalnicze suche i mokre;
 12. Palniki propanowe i acetylenowe firm PERUN, POMET i GCE.

 
W przypadku pytań lub wątpliwości zatrudnieni specjaliści chętnie udzielą wszelkich informacji, lub też podpowiedzą, które rozwiązania w danej sytuacji warto wybrać. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
 

esab  metalweld  spartus  zaso  perun

© MEGATON / Projekt i realizacja PADO